תיווך בחיפה – האם כל אחד יכול להיות מתווך? רישיון תיווך בחיפה

העיסוק בנדל”ן מושך יותר ויותר אנשים. זהו מקצוע מרתק הטומן בחובו אפשרות להרוויח סכומי כסף גדולים. כמו בכל תחום, גם בתחום הנדל”ן פועלים בשוק מתווכים מקצועיים ורציניים לצד מתווכים חובבים העלולים להכשיל עסקאות רבות ולגרום לנזקים כספיים. כדי למנוע כניסה של מתווכים בלתי מקצועיים, החוק מחייב את כל מי שרוצה לעסוק בתחום לעבור בחינה ולקבל רישיון תיווך.

תיווך בחיפה – מי יכול להיות מתווך?

תיווך בחיפה – איך כדאי ללמוד לבחינה?

לחסוך כסף מתווך בחיפהאפשר לבחור בין לימוד באופן עצמאי לבין בחינה בקורס מיוחד המכין את הלומדים לקראת הבחינה.

מי שיבחר ללמוד לבד, יוכל למצוא את החומר של הבחינה באתר של רשם המתווכים. את החומר אפשר להוריד ללא תשלום כספי. יש צורך להירשם לבחינה כחודשיים לפני המועד ולשלם אגרת בחינה בעלות של כארבע מאות וחמישים שקלים.

http://www.justice.gov.il/Units/RashamHamtavchim/Pages/default.aspx

ללימוד בקורס הכנה לבחינה יש יתרונות רבים. בקורס תפגשו אנשים מקצועיים מתחום הנדל”ן שצברו ידע וניסיון רב שנים. הם יחברו אתכם אל הדברים האמיתיים המתרחשים בשטח, תלמדו את החומר בצורה חווייתית עם סימולציות מחיי היום יום של עולם התיווך.

בקורס הכנה לבחינה תלמדו דברים נוספים מעבר לחומר הנדרש לבחינה תלמדו, למשל, להעריך עסקאות. תלמדו להבין מתי העסקה כדאית ומתי לא כדאי לבצע אותה, איך להשביח נכסי נדל”ן כדי לקבל את התמורה המרבית, אך בהשקעה נמוכה. תלמדו על סוגי המשכנתאות השונים, היכן ומתי כדאי לקחת משכנתא ועוד.

בקורסים רבים תקבלו תמיכה וליווי גם בסיום הקורס כאשר אתם צועדים את הצעדים הראשונים בעולם הנדל”ן. עולם הנדל”ן מלא במצבים מורכבים, לפעמים אפילו מפחידים, ליווי מקצועי יעניק לכם ביטחון בעסקאות הראשונות שתבצעו.