יבוא תכולת דירה מסין – ריהוט מחדש של כל הבית מסין עיצוב אישי עם יבוא תכולת דירה מסין

אם לא הייתי נוסעת לסין, מספרת דינה מאשדוד, לא הייתי מצליחה לרהט את הבית שלי מחדש. יש לי בית גדול, הרהיטים כבר התבלו והיה צורך לרענן ולהתחדש. בדיקה קצרה של מחירי הריהוט בישראל הבהירה לי את המצב, בתקציב שלי לא אצליח לרהט מחדש את כל הבית. אחרי שחברים המליצו לי על יבוא תכולת דירה מסין ואחרי שעשיתי את כל ההכנות המקדימות, טסתי לסין ואחרי שבועיים חזרתי מרוצה, מחכה שהריהוט החדש כבר יגיע.

יבוא תכולת דירה מסין – חמישה דברים שחשוב לדעת

לפני שאתם טסים לסין חשוב להכין רשימה של כל הפריטים שאתם רוצים לקנות. צריך גם לאתר את הספקים המתאימים כדי לא לבזבז זמן מיותר. כדאי לבדוק את מחירי הפריטים בארץ כדי שתהיה לכם אינדיקציה להשוואת מחירים.

סין ידועה בייצור מוצרים מזויפים באיכות ירודה. לא קל לאתר את המקומות שבהם מוכרים ריהוט איכותי, מקורי ויפה. בשנים האחרונות פועלות חברות מקצועיות המציעות ליווי למי שרוצה לייבא את תכולת הבית מסין ולא יודע איך ואיפה לקנות. אומנם החברות המקצועיות גובות אחוזים כשכר טרחה, אך העמלה שלהם נבלעת בכסף הגדול שתחסכו עם שירותי יבוא תכולת דירה מסין.

יבוא תכולת דירה מסין חשוב לדעתבכסף שיעלה לכם לרכוש תכולה של בית אחד בישראל, תוכלו לקנות תכולה לשני בתים מסין. ישראלים רבים שחזרו מסין מדווחים על הנחות שבין ארבעים עד שישים אחוזים. פרקט למינציה, לדוגמה, שעולה בארץ 50 ₪ למטר, עולה בסין עשרים וחמישה שקלים למטר, שולחן וכיסאות לגינה שעולים בארץ כחמשת אלפים שקלים עולים בסין רק כאלף ושבע מאות שקלים. גם מטבח חדש, מיטות, גופי תאורה ועוד אפשר לקנות בחצי מחיר.

המבחר בסין גדול מאוד ורמת המחירים מגוונת. בסין יש רהיטים מכל הסוגים, החל ממוצרים פחות איכותיים ועד מוצרים בדרגת איכות גבוהה לא פחות מדרגת האיכות של הרהיטים בישראל.

יבואנים רבים מייבאים רהיטים מסין לישראל ומוכרים אותם בישראל במחיר כפול. כדי לעשות יבוא תכולת דירה מסין באופן אישי אין צורך למלא קונטיינר, כל אחד יכול לרכוש ולשלוח את המוצרים שהוא צריך. את המוצרים שולחים דרך הים והם מגיעים לישראל בפרק זמן של עד שלושה שבועות.

העולם הגדול הפך לכפר קטן, חוקי המשחק השתנו. פעם כשלא יכולנו לייבא מוצרים באופן אישי, היינו חייבים לקנות אותם בישראל ולשלם סכומי כסף גבוהים עבור הרהיטים. כיום כאשר יש לנו את האופציה של יבוא תכולת בית מסין, כל אחד יכול לרהט מחדש את ביתו במחיר הוגן ואטרקטיבי.