הסרת שיער בבאר שבע – על ההיסטוריה של טיפולי הסרת שיער 

טיפולי הסרת שיער בבאר שבע הם בין הטיפולים העתיקים ביותר בעולם היופי. כבר בימי האימפריה הרומית עסקו הנשים בטיפולים להסרת שיער מיותר. החידוש הוא כי במאה העשרים ואחת הסרת השיער אינן נחלתן של נשים בלבד, כיום גם גברים מסירים שיער מיותר מאזורים שונים בגופם. הסרת שיער בבאר שבע, ובכל מקום, היא חוליה נוספת בשרשרת של עולם היופי שהחלה כבר בימי קדם ולא פוסקת גם בעידן המודרני.

הסרת שיער בבאר שבע – מהאימפריה הרומית ועד היום

החוקרים מייחסים את טיפולי הסרת שיער בבאר שבע ובעצם בכל אזור אחר לתקופת האימפריה הרומית. הפסלים שנצרו בתקופה זו משקפים דמויות של נשים ענוגות, נשיות וחלקות ללא שיער מיותר באזורים שונים בגוף. בתקופת האימפריה הרומית, הסרת השיער נחשבה לסמל סטאטוס, רק נשים עשירות מהמעמד העליון הרשו לעצמן להסיר את השיער המיותר מהגוף. אנשים שלא הסירו שיער נחשבו לאנשים פרימיטיביים ואפילו חסרי תרבות.

בימי הביניים המלכה הבריטית, המלכה אליזבט, היא זו שהובילה את הטרנד של הסרת שיער בבאר שבע. תמונות של המלכה מתקופת ימי הביניים מעידות כי  כבר אז נהגה המלכה למרוט את הגבות כדי להעניק אשליה של מצח גבוה יותר שנחשב ליפה ואופנתי בתקופה ההיא.

הסרת שיער לאורך ההיסטוריהבמאה השמונה עשרה המציא ז’אן ז’אק פרה את התער הראשון בעולם ששימש להסרת השיער ואילו בשנת 1844 המציא ד”ר גוראוד את הקרם הראשון להסרת שיער. את סכין הגילוח המודרני שבו אנו משתמשים עד היום המציא קינג קאמפג’ילט. מאז ועד היום השתכללו השיטות והאמצעים שבהם אנו משתמשים להסרת שיער וכיום כמעט אין אישה שלא מסירה שיער מיותר מגופה.

בעידן המודרני קיימות שיטת רבות להסרת שיער, הסרת שיער בשעווה, הסרת שיער בקרמים, הסרת שיער בלייזר ועוד. יש שיטות המסירות שיער לתקופה קצרה בלבד ויש שיטות המסירות שיער לצמיתות.

טיפולי הסרת שיער בבאר שבע ובכל מקום מתבצעים באמצעות קוסמטיקאית מומחית. הקוסמטיקאית תדע לבחור לכל אחד ואחת את השיטה הטובה והמתאימה לה ביותר

 הסרת שיער בבאר שבע – איך לבחור את המכון הטוב מכולם

כמו בכל תחום גם בתחום הסרת השיער כדאי לקבל המלצות על המכון. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים או מבני משפחה נסו להיעזר ברשת האינטרנט. הקישו במנועי החיפוש הסרת שיער והוסיפו את העיר שבה אתם גרים. כך תקבלו מידע עדכני על אודות המכונים המובילים באזור שלכם.

שימו לב לרמת ההיגיינה של המכון ושל הקוסמטיקאית. האם המכון נקי, האם הקוסמטיקאית לובשת חלוק נקי ושיער ראשה אסוף, האם היא משתמשת בכלים חד פעמיים או מבצעת חיטוי יסודי בין טיפול לטיפול ועוד.