בתי דפוס בזכרון יעקב – הכול על אודות שירותי דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי הוא המילה האחרונה בתחום שירותי הדפוס. במקרים רבים מחליף הדפוס הדיגיטלי את הדפוס הישן בשל היתרונות הרבים, מחיר נמוך יותר ואפשרויות ההדפסה גדולות יותר. בתי דפוס בזכרון יעקב ובמקומות רבים נוספים אימצו בחום את מהפכת הדפוס הדיגיטלי והם מציעים שירותי דפוס דיגיטליים ללקוחות רבים ומגוונים.

בתי דפוס בזכרון יעקב – כל היתרונות בדפוס אחד בתי דפוס בזכרון יעקב דיגיטלי

מכונות הדפוס הדיגיטלי מדפיסות ישר מקבצים או מתמונות דיגיטליות המגיעות ישר מהמחשב בלי לעבור שלבים רבים כמו פלטות, גופות, צבעים ועוד. בשיטה זו כמעט ואין טעויות. אם יש טעויות אפשר לאתר אותן בקלות כאשר הן עדיין נמצאות על הקובץ במחשב.

הגוון שבחרתם הוא הגוון שתקבלו. בניגוד לשיטת הדפוס הישנה, בדפוס הדיגיטלי אפשר לדייק בבחירת הגוון של הצבע. מכונות הדפוס הדיגיטלי שידרגו עד למקסימים את רמת הדיוק בצבעים ואת רמת הגימור של ההדפסה.

אין צורך לבזבז זמן ולהגיע אל בית הדפוס, לחפש חניה ולשלם. את העבודה אפשר לשלוח ישירות מהמחשב הביתי או מהמשרד. לקובץ שלחתם אתם צריכים רק לצרף את גודל העבודה ואת סוג הנייר המבוקש.

בית דפוס בזכרון יעקב דיגיטלי הוא צורת דפוס המתאימה לקצב החיים במאה העשרים ואחת. הכול דחוף, הכול צריך להיות מהר. כעבור מספר שעות מהרגע ששלחתם את הקובץ, תוכלו להגיע אל בית הדפוס ולקבל את העבודה המוכנה.

עלויות הדפוס הדיגיטלי זולות בהרבה מאשר העלויות בשיטות אחרות של הדפוס. בשיטה הדפוס הדיגיטלי משלמים רק לפי פעימה, לפי כל דף שמודפס. בשיטה זו כמעט ואין עלויות על העבודה, על כוח אדם, על הפעלת המכונה ועוד. גם אם תדפיסו כמויות גדולות של עותקים, העלות תהיה נמוכה באופן משמעותי מאפשרויות הדפוס האחרות.

בהדפסה דיגיטלית תוכלו לבחור את סוג הנייר, את הציפוי ועוד. אם תבחרו בציפוי מבריק, לדוגמה, תעניקו לדף מראה יוקרתי, מבריק ומושך.

דפוס דיגיטלי – כמה דברים שמעניין לדעת

המכונות הראשונות של הדפוס הדיגיטלי נכנסו לשימוש כבר בשנות השמונים של המאה הקודמת. מאז ועד היום הן השתכללו ושודרגו וכיום הן מאפשרות איכות הדפסה ברמה גבוהה, אפשרויות הדפסה על כל סוגי הנייר וגם על בד והדפסה של עותקים בכל גודל, בכל כמות ובמגוון גדול של צבעים.

דפוס דיגיטלי משמש לצרכים רבים. הוא משמש להדפסת פלאיירים לברושורים ולקטלוגים, להזמנות לאירועים, למגנטים, לצ’קים מעוצבים, לספרים, לחוברות, לכרטיסי ברכה, כרטיסי ביקור ועוד.