תיווך בחיפה

תיווך בחיפה – האם כל אחד יכול להיות מתווך? רישיון תיווך בחיפה

העיסוק בנדל"ן מושך יותר ויותר אנשים. זהו מקצוע מרתק הטומן בחובו אפשרות להרוויח סכומי כסף גדולים. כמו בכל תחום, גם בתחום הנדל"ן פועלים בשוק מתווכים מקצועיים ורציניים לצד מתווכים חובבים העלולים להכשיל עסקאות רבות ולגרום לנזקים כספיים. כדי למנוע כניסה של מתווכים בלתי מקצועיים, החוק מחייב את כל מי שרוצה לעסוק בתחום לעבור בחינה ולקבל רישיון תיווך.

תיווך בחיפה – מי יכול להיות מתווך?

  • חוק המתווכים מגדיר בצורה ברורה מאוד מי יכול לגשת לבחינה, לקבל רישיון תיווך ולעבוד באישור כמו מתווך בחיפה או בכל אזור אחר בארץ ישראל.
  • רק מי שעבר בהצלחה את הבחינה לקבלת רישיון תיווך במקרקעין.
  • רק מי שהוא אזרח של מדינת ישראל או תושב חוץ שקיבל היתר עבודה בארץ זכאי לקבל רישיון תיווך.
  • רק מי שמלאו לו שמונה עשרה שנים.
  • מי שאין לו עבר כלכלי בעייתי והוא לא הוכרז כפושט רגל.
  • מי שלא הורשע בעברה שיש עמה קלון לפחות חמש שנים לפני שהגיש בקשה לקבל רישיון תיווך.
  • מי שעומד בכל התנאים האלו יכול לפתוח משרד תיווך בחיפה בכל מקום בארץ.

תיווך בחיפה – איך כדאי ללמוד לבחינה?

לחסוך כסף מתווך בחיפהאפשר לבחור בין לימוד באופן עצמאי לבין בחינה בקורס מיוחד המכין את הלומדים לקראת הבחינה.

מי שיבחר ללמוד לבד, יוכל למצוא את החומר של הבחינה באתר של רשם המתווכים. את החומר אפשר להוריד ללא תשלום כספי. יש צורך להירשם לבחינה כחודשיים לפני המועד ולשלם אגרת בחינה בעלות של כארבע מאות וחמישים שקלים.

http://www.justice.gov.il/Units/RashamHamtavchim/Pages/default.aspx

ללימוד בקורס הכנה לבחינה יש יתרונות רבים. בקורס תפגשו אנשים מקצועיים מתחום הנדל"ן שצברו ידע וניסיון רב שנים. הם יחברו אתכם אל הדברים האמיתיים המתרחשים בשטח, תלמדו את החומר בצורה חווייתית עם סימולציות מחיי היום יום של עולם התיווך.

בקורס הכנה לבחינה תלמדו דברים נוספים מעבר לחומר הנדרש לבחינה תלמדו, למשל, להעריך עסקאות. תלמדו להבין מתי העסקה כדאית ומתי לא כדאי לבצע אותה, איך להשביח נכסי נדל"ן כדי לקבל את התמורה המרבית, אך בהשקעה נמוכה. תלמדו על סוגי המשכנתאות השונים, היכן ומתי כדאי לקחת משכנתא ועוד.

בקורסים רבים תקבלו תמיכה וליווי גם בסיום הקורס כאשר אתם צועדים את הצעדים הראשונים בעולם הנדל"ן. עולם הנדל"ן מלא במצבים מורכבים, לפעמים אפילו מפחידים, ליווי מקצועי יעניק לכם ביטחון בעסקאות הראשונות שתבצעו.